ZAHVALA

Mišek Bami je iz malega, neznanega in preprostega miška zrastel v pravega filmskega in  knjižnega junaka, katerega je vzljubilo veliko število otrok v vrtcih, šolah, taborih…..Na poti k uspehu mišku Bamiju nisem pomagala sam, na tej poti sem spoznala veliko dobrih, strokovnih in kritičnih sodelavcev, ki so mi s svojim strokovnim znanjem s svojega področja pomagali z nasveti in seveda bili so moji najboljši kritiki. Za vse kritike, nasvete in pomoč sem vam neizmerno hvaležna. Naučila sem se poslušati, sprejemati, popravljati, prilagajati in upoštevati mnenja, ki so vodila k izboljšavi in dodelanosti celotne zgodbe o mišku, ki je tudi z vašo pomočjo, predvsem pa z veliko vloženega dela, časa, idej in vztrajnosti dobila nove, večje razsežnosti. Ponosna sem, da sem na tej poti lastne preobrazbe in pa uspeha mojega Bamija spoznala čudovite ljudi, ki so mi pomagali na tej poti.

Na začetku gre zahvala moji največji in najboljši ocenjevalki Senji Marušič, ki me je s svojo prvo »brco« porinila naprej in celotno zgodbo prepoznala kot dobro. Senija je in bo vedno moj najboljši kritik, je najboljša strokovna sodelavka, človek z veliko začetnico, katera izžareva dobroto, občutek za sočloveka in razume tudi preprostega in malega človeka. Hvala, Senija veliko si me naučila, predvsem si me naučila, da moraš verjeti vase in v svoje delo in biti na to tudi ponosen.

Zahvala velja tudi čudoviti ilustratorki Maji Lubi, ki me je prevzela s svojo umirjenostjo, preprostostjo in izredno nežnimi, estetskimi in prefinjenimi  ilustracijami. Ponosna sem, da si del moje zgodbe.

Brez dobrega sodelovanja , izrednega čuta za natančnost ,potrpežljivosti in strokovnosti, knjiga Mišek Bami ne bi bila tako kvalitetno izdelana in natisnjena. Za vse to se moram zahvaliti Simonu Šajnu, s katerim sva imela res dober in strokoven odnos.

Hvala tudi dr. Alenki Žerovnik strokovnjakinji s področja računalništva, ki je z veliko mero znanja in svojo preprostostjo ugodila vsem zastavljenim zahtevam in oblikovala čudovito, inovativno, strokovno izpopolnjeno, zanimivo in uporabno internetno stran. Alenka, neskončno sem ti hvaležna, da si vstopila v moje življenje, da sem te spoznala, da sem spoznala tvojo umirjenost in, da si bila svoje široko in kvalitetno strokovno znanje vnesti v mojo zgodbo in ji s tem dodati novo, širšo uporabnost in razsežnost.

Hvala tudi mojima malima igralkama Izi in Ini, bili sta čudoviti, otroško preprosti, vendar že pravi igralki, ki ju ima« kamera rada«.

Hvala moji družini, ki me podpira, razume in mi po svojih močeh pomaga…..rada vas imam!

Hvala tudi vsem ostalim, ki vas nisem imenovala, a ste mi na tej poti kakorkoli pomagali in stali ob strani.

Nataša Frank

Maja Lub